• puno
  • integrity

Nasz zespół to idealna mieszanka rzetelnej wiedzy, międzynarodowej perspektywy oraz wieloletniego doświadczenia – zarówno naszych trenerów, jak i koncernu Integrity Solutions, z którego wiedzy i zasobów korzystamy na co dzień w naszej pracy. Pozwala nam to zaoferować szkolenia i coaching oraz doradztwo na najwyższym poziomie.

x
Jest doktorem nauk ekonomicznych, dyplom uzyskał kończąc Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Na rynku finansowym pracuje od 1992 roku. Pierwsze doświadczenia zdobył na Śląsku, pracując w firmie ubezpieczeniowej Feniks, a następnie pełniąc ponad 6 lat rolę Dyrektora Regionalnego w Gerling Polska (ubezpieczyciel ryzyk przemysłowych). W 2001 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie pracował dla majątkowego Commercial Union Polska (AVIVA), budując od zera dział ubezpieczeń indywidualnych, jako jego dyrektor Integrity Selling®. Następnie zajmował stanowisko członka zarządu w AIG Polska odpowiedzialnego za ubezpieczenia osobowe. Później, jako Dyrektor Generalny zarządzał firmą Genworth Financial w Polsce, gdzie, przez trzy i pół roku, budując firmę od podstaw udało się kierowanemu przez niego zespołowi osiągnąć pozycję jednego z liderów rynku bancassurance. W latach 2008 – 2011 zarządzał ubezpieczeniowymi spółkami Signal Iduna w Polsce, na stanowisku Prezesa Zarządu. W latach 2008 – 2012 blisko współpracował z Polska Izbą Ubezpieczeń, był wiceprzewodniczącym Komisji Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych. Od 2012 roku jest Prezesem Zarządu i Partnerem w firmie PUNO, gdzie w ciągu sześciu lat zrealizował ponad 57 projektów. Firma PUNO jest firmą doradztwa strategicznego i realizuje różnorodne projekty dla firm z branży finansowej (głównie banków i ubezpieczycieli), firm przemysłowych (produkcja, energetyka, przemysł wydobywczy), firm usługowych, podmiotów funkcjonujących w ochronie zdrowia i firm farmaceutycznych. Od 2017 roku jest licencjonowanym trenerem sytemu Integrity Sollution oraz współwłaścicielem firmy PUNO Consulting.
x
Jest weteranem amerykańskiego rynku finansowego od 30 lat pracuje w ubezpieczeniach. Obecnie jego firma (Charter Oak) jest największym agentem jednej z najważniejszych firm ubezpieczeniowych w USA – MassMutual. Wcześniej pracował jako agent główny dla MassMutual w Rochester, a także jako agent w The New England/Robinson Co. w Waterbury w Connecticut, był także agentem New York Life Insurance Company. Zanim wkroczył do świata usług finansowych przez pięć lat był trenerem koszykówki oraz pracował jako pracownik socjalny w swoim rodzimym mieście New Haven w Connecticut. Głównym przedmiotem jego troski w odniesieniu do życia prywatnego jak i zawodowego jest służba lokalnej wspólnocie biznesowej oraz propagowanie polskiej kultury. Jest współzałożycielem Charter Oak Fund, czyli fundacji działającej pod egidą Charter Oak Insurance and Financial Services Co., która wspiera wiele lokalnych inicjatyw oraz organizacji. Jest członkiem zarządu GAMA International, a także Gabinetu Przywódców GAMA; członkiem zarządu The Kosciuszko Foundation, członkiem rady Uniwersytetu Quinnipiac; przewodniczącym rady Instytutu ds. Europy Wschodniej na Uniwersytecie Quinnipiac oraz członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. W 2013 Peter wraz z żoną Kasią założyli polską katedrę rodziny Novak na uniwersytecie w celu wsparcia Instytutu ds. Europy Wschodniej, a także wzmocnienia więzi pomiędzy Stanami Zjednoczonymi oraz z rozwijającymi się gospodarkami krajów Europy Wschodniej. Częste podróże Petera do Polski mają na celu skracanie dystansu pomiędzy biznesem i przemysłem ubezpieczeniowym w USA i w Polsce. Od 1997 roku jest licencjonowanym trenerem sytemu Integrity Sollution , a od 2017 roku współwłaścicielem i Prezesem Zarządu firmy PUNO Consulting.
x
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także Warszawskiego Centrum Dziennikarstwa (specjalizacja Public Relations), studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowych studiów Redakcja Językowa Tekstu na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. PR i Event Manager z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w instytucjach finansowych (Polskie Towarzystwo Reasekuracji, Gerling Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA) i w ramach własnej działalności. Współtwórczyni i organizatorka największej konferencji ubezpieczeniowo - reasekuracyjnej w Europie Środkowo - Wschodniej: Summer Insurance & Reinsurance Days. Twórczyni i organizatorka pierwszej w Polsce konferencji poświęconej technologii BIM w projektowaniu budowlanym: Projektowanie Przyszłości. Swój czas dzieli pomiędzy prowadzenie własnej spółki o profilu Event&PR i działalność w organizacji pozarządowej wspierającej rozwój społeczeństwa obywatelskiego i dostęp do kultury na terenach defaworyzowanych. Z PUNO CONSULTING związana od początku działania Spółki, odpowiada za rozwój i promocję szkoleń sprzedażowych Integrity Selling®.
x
ANNA JASTRZĄB, certyfikowany trener Integrity Selling. Absolwentka The American College of Financial Services, a także Sotheby's Institute of Art w Nowym Jorku. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu, uzupełnionemu zaawansowanym kursem psychologii, jest doskonałym trenerem i coachem. W PUNO CONSULTING odpowieda za sprzedaż szkoleń Integrity Selling i Integrity Coaching. Jest również aktywnym trenerem, szkolenia prowadzi w języku polskim i angielskim.