O PUNO

Firma PUNO CONSULTING została powołana do życia w 2017 r., jej celem jest wsparcie sił dystrybucyjnych i sprzedażowych we wdrożeniu modelu współpracy z klientami opartego o zbudowanie długotrwałej relacji oraz zrozumienie potrzeb klienta. W tym zakresie firma jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę rozwiązania oferowanego przez amerykańską firmę Integrity Solutions.

Wychodząc naprzeciw zidentyfikowanym potrzebom naszych potencjalnych klientów firma PUNO CONSULTING stworzyła unikalny program ubezpieczeń pozwalających na zachowanie stylu życia oraz utrzymanie jego poziomu w trudnych sytuacjach życiowych, a także na zaplanowanie realizacji przyszłych potrzeb finansowych. Program ten został przygotowany i jest realizowany we współpracy ze światowymi potentatami ubezpieczeniowymi.

 

U źródeł powstania PUNO CONSULTING leży pragnienie wyjścia naprzeciw dwóm istotnym potrzebom wynikającym z gwałtownego rozwoju polskiej gospodarki. Pierwszą z nich jest potrzeba zrewolucjonizowania biznesu sprzedażowego, poprzez budowanie długotrwałych relacji partnerskich z klientem. Drugą zaś jest stworzenia nowoczesnego sposobu wsparcia zamożnych klientów oraz ich rodzin poprzez  zaawansowane produkty ubezpieczeniowe.

PUNO zarządzane przez wybitnych specjalistów z Polski i ze Stanów Zjednoczonych, uzyskało status wyłącznego przedstawiciela platformy Integrity Selling™, wiarygodnego systemu szkoleń sprzedawców zakresie budowania zaufania z klientami, co przekłada się na długotrwałe relacje biznesowe przynoszące zyski obu stronom. Ponadto, PUNO Life Style Protection to pierwsza polska firma, skupiona na tworzeniu zaawansowanych produktów ubezpieczeniowych, służących ochronie poziomu i stylu życia

2
KONTYNENTY
3
UŻYWANE JĘZYKI
50
LAT DOŚWIADCZENIA
12
BRANŻY BIZNESU

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół łączy rzetelną wiedzą, międzynarodową perspektywą oraz lata doświadczenia, pozwalające na zaoferowanie coachingu oraz doradztwa, które zmienią sposób postrzegania klienta oraz pozwolą na ochroną twojego majątku.

x
Jest doktorem nauk ekonomicznych, dyplom uzyskał kończąc Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Na rynku finansowym pracuje od 1992 roku. Pierwsze doświadczenia zdobył na Śląsku, pracując w firmie ubezpieczeniowej Feniks, a następnie pełniąc ponad 6 lat rolę Dyrektora Regionalnego w Gerling Polska (ubezpieczyciel ryzyk przemysłowych). W 2001 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie pracował dla majątkowego Commercial Union Polska (AVIVA), budując od zera dział ubezpieczeń indywidualnych, jako jego dyrektor. Następnie zajmował stanowisko członka zarządu w AIG Polska odpowiedzialnego za ubezpieczenia osobowe. Później, jako Dyrektor Generalny zarządzał firmą Genworth Financial w Polsce, gdzie, przez trzy i pół roku, budując firmę od podstaw udało się kierowanemu przez niego zespołowi osiągnąć pozycję jednego z liderów rynku bancassurance. W latach 2008 – 2011 zarządzał ubezpieczeniowymi spółkami Signal Iduna w Polsce, na stanowisku Prezesa Zarządu. W latach 2008 – 2012 blisko współpracował z Polska Izbą Ubezpieczeń, był wiceprzewodniczącym Komisji Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych. Od 2012 roku jest Prezesem Zarządu i Partnerem w firmie PUNO, gdzie w ciągu sześciu lat zrealizował ponad 57 projektów. Firma PUNO jest firmą doradztwa strategicznego i realizuje różnorodne projekty dla firm z branży finansowej (głównie banków i ubezpieczycieli), firm przemysłowych (produkcja, energetyka, przemysł wydobywczy), firm usługowych, podmiotów funkcjonujących w ochronie zdrowia i firm farmaceutycznych. Od 2017 roku jest licencjonowanym trenerem sytemu Integrity Sollution oraz współwłaścicielem firmy PUNO Consulting.
x
Jest weteranem amerykańskiego rynku finansowego od 30 lat pracuje w ubezpieczeniach. Obecnie jego firma (Charter Oak) jest największym agentem jednej z najważniejszych  firm ubezpieczeniowych w USA – MassMutual. Wcześniej pracował jako agent główny dla MassMutual w Rochester, a także jako agent w The New England/Robinson Co. w Waterbury w Connecticut, był także agentem New York Life Insurance Company. Zanim wkroczył do świata usług finansowych przez pięć lat był trenerem koszykówki oraz pracował jako pracownik socjalny w swoim rodzimym mieście New Haven w Connecticut. Głównym przedmiotem jego troski w odniesieniu do  życia prywatnego jak i zawodowego jest  służba lokalnej wspólnocie biznesowej oraz propagowanie polskiej kultury. Jest współzałożycielem Charter Oak Fund, czyli fundacji działającej pod egidą Charter Oak Insurance and Financial Services Co., która wspiera wiele lokalnych inicjatyw oraz organizacji. Jest członkiem zarządu GAMA International, a także Gabinetu Przywódców GAMA; członkiem zarządu The Kosciuszko Foundation, członkiem rady Uniwersytetu Quinnipiac; przewodniczącym rady Instytutu ds. Europy Wschodniej na Uniwersytecie Quinnipiac oraz członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. W 2013 Peter wraz z żoną Kasią założyli polską katedrę rodziny Novak na uniwersytecie w celu wsparcia Instytutu ds. Europy Wschodniej, a także wzmocnienia więzi pomiędzy Stanami Zjednoczonymi oraz z rozwijającymi się gospodarkami krajów Europy Wschodniej. Częste podróże Petera do Polski mają na celu skracanie dystansu pomiędzy biznesem i przemysłem ubezpieczeniowym w USA i w Polsce. Od 1997 roku jest licencjonowanym trenerem sytemu Integrity Sollution , a od 2017 roku współwłaścicielem i Prezesem Zarządu firmy PUNO Consulting.